Persberichten

Slagvaardig de toekomst in 16 feb 2010

Slagvaardig de toekomst in
Lastig 2009
Ook wij hebben in 2009 pas op de plaats moeten maken om ons te wapenen tegen de tegenvallende resultaten en ook ons bedrijf had gedurende een half jaar werktijdverkorting.
Zoals velen hebben wij de slechte tijd ook aangegrepen om zaken te verbeteren en te stroomlijnen. Het personeel heeft haar kennis gedeeld en verbreed, wat heeft geresulteerd in
een sterker team met overdraagbare taken.
 
Gratis training, succesvolle actie.
Om klanten, die te ook maken hadden met ‘stevige tegenwind’, tegemoet te komen hebben wij in het najaar zo’n 250 bedrijven, gebruikers van onze besturingen, het zelfstudiemateriaal en het simulatieprogramma van onze iTNC 530 gratis geleverd.
Deze bedrijven konden daarmee zelf de interne opleiding verzorgen in het kader SZW en door deze extra inspanning kunnen zij slagvaardig reageren als de markt weer aantrekt.
 
Kentering in dalende tendens.
Gelukkig zien wij een kentering in de afnemende orders, met name bij exporterende machinebouwers. Mede door de geavanceerde en nauwkeurige producten van HEIDENHAIN, zoals de motion- en meetsystemen, kunnen zij zich onderscheiden op de internationale markt.
 
Techni-Show 2010
De Techni-Show 2010 wordt gezien als hét technologieplatform waar vraag en aanbod elkaar treffen. Uiteraard zijn wij present en wij willen u graag ontmoeten op onze stand 11.C 082in Hal 11, om van gedachten te wisselen over toepassingen van onze nauwkeurige en betrouwbare producten in uw vakgebied en u informeren over diverse geheel nieuwe producten. Hierbij demonstreren wij met plezier de ontwikkeling op het gebied van onze geavanceerde
NC besturingen en de mogelijkheden van Functional Safety. Of de nieuwe meettasters, onze nauwkeurige lengte- en hoekmeetsystemen, digitale uitlezingen en 3D-tastsystemen.
Daarnaast hebben we een ludieke actie waar de bezoekers van onze stand een winkelwagenmuntje kunnen meten op een onderdeel van een micron. Valt deze binnen de toleranties dan wint u een dinerbon voor twee.

Rubrieken